Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi, Polonya’nın önde gelen özel teknik üniversitelerinden biridir. 20 yıl önce kurulmuş olan üniversite, Polonya ve Avrupa öğretim standartlarını karşılamakta ve yüksek derecede sertifikalı 300 öğretmene ve bilimsel kadroya sahiptir. Ayrıca, birçok laboratuvar ve atölyesi bulunan geniş bir teknolojik tabana sahip olması sebebiyle öğrenciler tarafından da büyük beğeniyle karşılanmaktadır.

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi’nin dinamik gelişimi, sunduğu öğretimdeki en üst seviye ve öğrencilerin aldığı bilginin disiplinler arası karakteri, birçok işveren ve uzman tarafından takdir edilmiştir. Bu takdir sonucunda, üniversite 2014 yılında yüksek eğitim kalitesini teyit eden eyalet sertifikası almaya hak kazanmıştır. Didaktik ve idari merkezi Varşova’nın merkezinde bulunan üniversitenin atölyeleri ve laboratuvarları engelli öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak profesyonel teknolojilerle donatılmıştır.

Üniversite ayrıca, konferanslar ve geziler düzenleyen 15 öğrenci araştırma kulübü, sanal akademik kütüphaneye (Wirtualna Biblioteka Nauki) erişim imkanı sunan yayınevi ve üniversite kütüphanesi, öğrenci festivalleri ve sanatsal etkinlikleri düzenleyen öğrenci hükümeti gibi imkanlar da sunmaktadır. Üniversite, uluslararası öğrenciler için özel olarak tasarlanmış bir Uluslararası İşbirliği Ofisi’ne sahiptir. Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi, hem mezunlarına hem de Polonya’da mezun olan öğrencilere Polonya dil hazırlık kursları sunmaktadır. Ayrıca öğrenciler için yurt seçenekleri de mevcuttur.

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi Başvuru Şartları

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen yabancı öğrencilerin lise mezunu olmaları yeterlidir. Türkiye’de üniversite sınavına girme ve belirli bir puan alma şartı aranmamaktadır. Başvuru yapabilmek için aşağıda listelenen evraklara sahip olmanız gerekmektedir.

SıraGerekli Belgeler
1Pasaport
2Lise Diploması
3Lise Transkripti (Öğrenim durum belgesi)
4Vesikalık Fotoğraf
5İngilizce Yeterlilik Belgesi : Minimum B2 seviyesi gerekmektedir.
Geçerli olan sertifikalar ;
TOEFL, TOEIC, IELTS, FCE, ESOL, IESOL, SET, EBC, EOS, LCCI, CAE, CPE, BEC, CEIBT, CELS, ELP, IELTS= 6.0, TOEIC =700, TOELF=IBT 87
Öğrencinin yukarıda belirtilen sertifikaları yoksa, üniversitenin yapacağı sınav/mülakat ile İngilizce seviyesini kanıtlayabilir.

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi Eğitim Ücretleri

Neden Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi'ni tercih etmelisiniz ?

Varşova Ekoloji ve Yönetim Üniversitesi (UEM), öğrencilerine birçok avantaj sunan bir üniversitedir. Üniversitenin sunduğu çok yönlülük sayesinde, öğrenciler hem teknik hem de sanatsal unsurları bir arada öğrenerek talepkar iş piyasasında avantaj elde edebilirler. Bunun yanı sıra, UEM post-graduate kursları da sunarak öğrencilerin seçtikleri alanda uzmanlaşmalarını desteklemektedir. UEM, iş ortaklığı konusunda da öğrencilerine önemli fırsatlar sunmaktadır. Öğrenciler, staj ve projeler yoluyla iş deneyimi ve referansları kazanabilirler. Bunun yanı sıra, işverenler konseyleri aracılığıyla iş dünyasıyla yakın işbirliği içinde olan UEM, öğrencilerine iş piyasasına uygun beceriler kazandırmak için çalışmaktadır.

UEM, prestijli bölümler sunarak öğrencilerinin kariyerlerine hızlı bir başlangıç yapmalarını sağlamaktadır. İşverenlerin talep ettiği alanlarda eğitim veren UEM, mezun olduktan hemen sonra hayallerindeki işte tatmin edici bir kariyere başlama fırsatı sunar. UEM, modern bir altyapıya sahip olup, öğrencilerin konforlu bir öğrenim deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Üniversiteye ait olan 4 tesisinde dersler veren UEM, öğrencilerin yüksek standartlarda bir öğrenim deneyimi yaşamalarını garanti eder. UEM’nin takdir edilen akademik kadrosu, öğrencilerin eğitimlerinden en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktadır. Uzman 300’den fazla akademisyen, öğrencilerin sadece mesleki teorik bilgilerle değil aynı zamanda güncel dünya sorunlarıyla pratik olarak başa çıkabilecek becerileri de kazanmalarını hedefler.

UEM, ayrıca öğrencilerin kişisel gelişimlerini teşvik eden akademik yetkinlik kursları ve kariyer ofisi gibi olanaklar da sunmaktadır. Tüm bu nedenlerden dolayı, UEM öğrenciler için tercih edilebilir bir üniversitedir ve başarılı bir kariyere giden yolculukta onlara yardımcı olabilir.

Broşür ve Tanıtım Materyalleri​

Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Adres:

Srebrna 16/207, 00-810, Varşova

Çalışma Saatlerimiz:

Pzt – Cum: 8:00 am – 6:00 pm

İletişim Formu