Vincent Pol University

Vincent Pol Üniversitesi (VPU) , başkent Varşova’nın 170 km güneyinde Lublin şehrinde bulunan yükseköğrenim kurumudur. 2000 yılında kurulan üniversite, mesleki hedeflerine ulaşmak ve tutkularını gerçekleştirmek isteyen gençlere üniversite eğitimi vermeye adamıştır.

Üniversite, Avrupa Birliğince tanınan Lisans ve Yüksek Lisans derecelerini vermek üzere Polonya Bilim ve Yüksek Öğrenim Bakanlığınca onaylanmıştır ve Vincent Pol’dan alınan diplomalar küresel olarak tanınmaktadır. İngilizce yeterliliği olmayan öğrenciler için İngilizce hazırlık programı bulunmaktadır. Öğrenciler hazırlık eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra istedikleri lisans ya da yüksek lisans programlarında eğitim alabilmektedir.

Vincent Pol Üniversitesi, mesleki hedeflerine ulaşmak ve İngilizcesini geliştirmek isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biridir. Eğitiminiz süresince kazanacağınız bilgi, beceri ve deneyimler; yaşam becerilerinizi ve mesleki seviyenizi üst düzeylere taşıyacaktır.

Kampüs ve Fakülteler :

Vincent Pol University ana kampüs binası, öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere uyarlanmış özel donanımlı ve modern sınıflara sahiptir. Sınıflar, maksimum konfor ve güvenlik için klima ve kamera sistemi ile donatılmıştır. Kampüs binasında yaklaşık 22 bin ciltlik zengin bir kütüphane, yenilikçi laboratuvarlar, yüzme havuzu, aerobik salonu, çeşitli spor aktiviteleri için salonlar ile konferans ve kültürel etkinlikler için anfi tiyatro salonu bulunmaktadır. Kampüs içerisinde ücretsiz Wi-Fi bağlantısı ile kaliteli ve uygun fiyatlı yemek ve atıştırmalıklar sunan yemekhane ve kantinler yer almaktadır.

Vincent Pol University İngilizce Hazırlık Eğitimi

Polonya’nın Lublin şehrinde bulunan Vincent Pol Üniversitesi, ana dili İngilizce olmayan, Vincent Pol Üniversitesinde veya farklı bir üniversitede eğitim almak isteyen, hatta sadece İngilizce dil seviyesini geliştirmek isteyen öğrencilere etkili bir İngilizce hazırlık eğitimi sunuyor. Hazırlık kursları, ana dili İngilizce olmayan bütün öğrencilere açıktır. Hazırlık kursları öğrenciye genel ve akademik İngilizce olmak üzere geniş kapsamlı bir eğitim, okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratiği yapma imkânı sunuyor.

Hazırlık eğitimi alan öğrenciler bir yıl boyunca toplamda 600 saat İngilizce eğitimi alıyor. Dersler ekim ayında başlıyor ve haziran ayında sona eriyor.

Konaklama Çözümleri

Okulun öğrencilere sunmuş olduğu dört farklı özel yurt seçeneği mevcuttur. Kendi isteğinize göre tek veya çift kişilik, internet erişimi olan odalarda kalabilirsiniz. Ücretler yurttan yurda ve oda tipinize göre değişiklik göstermekte olup en uygun yurt seçeneğinde, çift kişilik konaklamalar aşağı yukarı aylık 120€ – 160€ civarındadır.

Eğitim Alabileceğiniz Programlar ve Eğitim Ücretleri

Lisans Bölümleri – BSc (İngilizce)SömestrYıllık Eğitim Harcı
Ön Kayıt Ücreti€ 200
Hazırlık Programı
İngilizce Hazırlık Programı (Ekim Başlangıç)2€ 2.000
İngilizce Hazırlık Programı (Mart Başlangıç)2€ 2.000
İngilizce Hazırlık Programı (Mart Başlangıç)1€ 1000
İngilizce Hazırlık Programı – Yaz Kursu (Temmuz Başlangıç)3 ay€ 1000
Lisans Bölümleri
Tourism and Hospitality Management (Turizm ve Konaklama İşletmeciliği) (Ekim ve Şubat Başlangıç)6€ 2.300
Beauty Science (Güzellik Bilimleri) (Ekim ve Şubat Başlangıç)6€ 2.500
International Business Management (Uluslararası İşletme Yönetimi) (Ekim ve Şubat Başlangıç)6€ 2.500
Nursing (Hemşirelik) (Ekim ve Şubat Başlangıç)6€ 3.300
Physiotherapy (Fizyoterapi – 5 senelik lisans ve master programı) (Ekim ve Şubat Başlangıç)10€ 3.100
Yüksek Lisans Bölümleri
International Tourism (Uluslararası Turizm) (Ekim ve Şubat Başlangıç)4€ 3.100
Nursing (Hemşirelik) (Ekim ve Şubat Başlangıç)4€ 3.600

Tanıtım Broşürleri